_DZIŚ

Agencja Bullhorn Communications działa od stycznia 2014 roku. Wcześniej (od kwietnia 2007 roku) firma funkcjonowała pod nazwą Perpetuum Communications. Zespołem specjalistów, którzy przez kilkanaście lat zbierali doświadczenia na rynku mediów oraz na stanowiskach związanych z public relations, promocją i marketingiem kieruje Michał Czajka

„Mimo, że w centrum naszego zainteresowania cały czas jest kształtowanie wizerunku i zarządzanie komunikacją firm z otoczeniem, to całkowicie zmieniliśmy podejście do organizacji tych procesów. Przyszłość w tym zakresie to dziennikarstwo korporacyjne, własne media, kreacja angażujących treści, dialog ze społecznościami i aktywny udział w debacie publicznej. Staraliśmy się zawrzeć to wszystko, na czym się skupiamy w jednym pojęciu i stworzyliśmy newsfarming. To lubimy robić” – tłumaczy Michał Czajka.

_SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w realizacji zadań związanych z organizacją procesów komunikowania się. Pomagamy przedsiębiorstwom, organizacjom, instytucjom i grupom społecznym prowadzić dialog z otoczeniem, w tym m.in.: przekazywać informacje, wpływać na ich odbiór i reagować na sygnały zwrotne (więcej: tutaj). Nierzadko wykraczamy jednak poza nasze codzienne i ulubione projekty – organizujemy szkolenia, wydarzenia specjalne, projektujemy systemy identyfikacji wizualnej, konstruujemy strony internetowe, opracowujemy strategie działań w internecie (w tym na portalach społecznościowych), a także realizujemy precyzyjne skonstruowane akcje promocyjne, marketingowe czy lobbingowe.

_EFEKTY

Nasze strategie komunikacyjne, działania i kampanie konstruujemy tak, aby ich efekty były widoczne, wymierne i zgodne z interesem naszych klientów. Szukamy najlepiej dopasowanych rozwiązań, pomagających budować pozytywny wizerunek w zrozumieniu i zgodzie z otoczeniem.

_PARTNERZY

Partnerami w osiąganiu celów, które przed sobą stawiamy, są dla nas wszyscy mający wpływ na ostateczny efekt naszej pracy: począwszy od członków zespołu realizującego strategię, poprzez pracowników, branżowe autorytety i kontrahentów, aż po media, lokalne społeczności oraz przedstawicieli samorządów i urzędów centralnych.

Nie mamy gotowych rozwiązań,

ale uwielbiamy ich szukać.

Nasze projekty są szyte na miarę. Nie zawsze spektakularne. Rzadko na czołówkach gazet. Ale zawsze skuteczne.

Myślisz, że możemy Ci pomóc? Odezwij się do nas!

Sprawy ruszą z miejsca.